
Sürdürülebilir üretim ve maksimum verimlilik için tasarlanmış yüksek hassasiyetli levha, boru ve entegre kesim sistemleri.
3000W-30000W
Amiral gemisi model I Tek platform yüksek performanslı sac lazer kesim makinesi

3000W-30000W
Amiral gemisi model I Tek platform yüksek performanslı sac lazer kesim makinesi
3000-30000W güç adaptörü, 150 mm kalınlığa kadar paslanmaz çelik/karbon çeliği verimli işleme, hızlı ve hassas kesim, pürüzsüz kesit yüzeyi

3000-30000W güç adaptörü, 150 mm kalınlığa kadar paslanmaz çelik/karbon çeliği verimli işleme, hızlı ve hassas kesim, pürüzsüz kesit yüzeyi
O equipamento adota uma estrutura de cama modular dividida, que pode ser desmontada para transporte, superando facilmente as limitações de espaço da fábrica e as restrições de largura e altura das estradas, quebrando as barreiras para o transporte de componentes de grandes dimensões. Após a desmontagem, pode ser adaptado a veículos logísticos convencionais, evitando os custos de frete e os riscos de danos no transporte associados a itens de grandes dimensões e peso excessivo, e economizando significativamente em despesas adicionais com logística de longa distância, içamento e manuseio.

O equipamento adota uma estrutura de cama modular dividida, que pode ser desmontada para transporte, superando facilmente as limitações de espaço da fábrica e as restrições de largura e altura das estradas, quebrando as barreiras para o transporte de componentes de grandes dimensões. Após a desmontagem, pode ser adaptado a veículos logísticos convencionais, evitando os custos de frete e os riscos de danos no transporte associados a itens de grandes dimensões e peso excessivo, e economizando significativamente em despesas adicionais com logística de longa distância, içamento e manuseio.
Hafif, güçlü ve kararlı
Dinamik performans iyileştirmesi

Hafif, güçlü ve kararlı
Dinamik performans iyileştirmesi
Ergonomiyi tamamen dikkate alarak, bilimsel şekilde bıçak aralığını tasarlayarak,
Daha az cüruf ve kolay bakım

Ergonomiyi tamamen dikkate alarak, bilimsel şekilde bıçak aralığını tasarlayarak,
Daha az cüruf ve kolay bakım
Modüler tasarım, kurulumu ve sökülmesi hazır, bakımda zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Modüler tasarım, kurulumu ve sökülmesi hazır, bakımda zaman ve emek tasarrufu sağlar.
Üniform ısı dağılımı ve kolay bakım.

Üniform ısı dağılımı ve kolay bakım.

| W2560FB 2.0 Technical parameters and configuration table | |
|---|---|
| Temel Bilgiler | |
| Optional models | W2560FB |
| İşleme alanı | 2540×6100 |
| Tabla yük kapasitesi : | ≤20kw (4800kg) 40mm |
| Machine tool dimensions | 7900×3390×1800 |
| Equipment weight (varies depending on power) | ≤20kw 6000KG |
| Maximum linkage speed | 120m/min |
| Maximum linkage acceleration | 1.2G |
| Feed height | 135mm |
| Konumlandırma Hassasiyeti: | ±0,03 mm/m |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,03 mm |
| Toplam güç | |
| Total power/current of the unit (with 60KW laser) | × |
| Total power/current of the unit (with 40KW laser) | × |
| Total power/current of the unit (with 30KW laser) | × |
| Total power/current of the unit (with 20KW laser) | 89KW/178A |
| Total power/current of the unit (with 12KW laser) | 56KW/112A |
| Total power/current of the unit (with 6KW laser) | 30KW/60A |
| Total power/current of the unit (with 3KW laser) | 18KW/42A |
| Cutting precision parameters (1mm stainless steel) | |
| Roundness of a φ30mm circle | ≤0.1mm |
| 30mm difference between adjacent sides | ≤0.05mm |
| 190mm difference between adjacent sides | ≤0.05mm |
| 190mm difference between diagonals | ≤0.1mm |
| Mekanik konfigürasyon | |
| Crossbeam structure | Aluminum profile beam |
| Guide rails | XT Laser guide rail |
| Rack and pinion | XT Laser rack and pinion |
| Servo motor and driver | VEICHI bus high-speed servo motor (X: 1KW, Y: 1.5KW, Z: 0.75KW) |
| Redüktör | XT Laser reducer |
| Automatic lubrication function | ● (including Z-axis) |
| Tool bar thickness | 5mm |
| Bed and carriage refractory bricks | Standard configuration |
| Zone dust removal | ● |
| Spin-on control table | ● |
| Electrical configuration | |
| Main electrical configuration | ● Domestic Chint / International Siemens |
| Control system + cutting head | ● <6KW 2000E+B3 Serisi ● 6KW 4000E+B4 Series ● 12-20KW 6000+B4 Series ● 30KW 8000+B6 Series (including professional kits, including SkyEye) ○ 12-20KW 8000+B6 Series (including professional kits, including SkyEye) |
| Nesting software | ● Networked Kits |
| Proportional valve | ● <6000W International Anwoch / Domestic Xingyu ● >6000W Anwoch |
| Display size | 21.5-inch |
| Akıllı konfigürasyon | |
| Laser cutting process database | ● |
| Auxiliary gas low pressure alarm function | ● <6000W (System Setting) ● >6000W Additional External Power Supply |
| Nitrogen proportional valve | ○ <6KW Optional ● ≥12KW Standard |
| Side-blown cooling | ○ <6000W Optional ● ≥6000W Standard |
| Güvenlik ışık perdesi | X |
| Nozzle self-cleaning | ● |
| Auxiliary configuration | |
| XT Laser water chiller | XT Laser water chiller (specification not allowed) |
| Dust removal equipment | ● One centrifugal fan (5.5KW) ○ (Yurt İçi) |
| Opsiyonel Konfigürasyon | |
| XT Laser dust collector (default without fan) | ○ XT Laser Dust Collector (See Auxiliary Equipment Selection Table for details) |
| WIFI function | ○ |
| XT Laser air compressor | ○ XT Laser Compressor (See Auxiliary Equipment Selection Table for details) |
| XT Laser voltage stabilizer | ○ XT Laser Voltage Stabilizer (See Auxiliary Equipment Selection Table for details) |
| Electrical control cabinet (with air conditioning) | ○ |
| Safety goggles | ● (Yurtdışı) ○ (Yurt İçi) |
| Footplate and expansion bolts | ○ |
Daha fazla sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Fiber lazer kesim makineleri, paslanmaz çelik, karbon çelik, alüminyum, bakır, alaşımlı çelik, galvanizli sac, titanyum vb. dahil olmak üzere çoğu metal malzemeyi kesebilir. Sac işleme, mutfak eşyaları, havacılık, metal dolaplar, otomotiv parçaları, inşaat ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.
Lazer kesim teknolojisi, geleneksel kesim yöntemlerine (alevle kesim, plazma kesim, su jetiyle kesim gibi) göre önemli ve kapsamlı avantajlara sahiptir.
Yüksek hassasiyetli lazer kesim, dar kesim genişliği, pürüzsüz ve çapaksız, küçük ısıdan etkilenen bölge, ikincil taşlama ve parlatmaya gerek yok.
Temassız işleme, mekanik gerilim yok, takım aşınması veya malzeme deformasyonu önleniyor.
Fiber lazer kesim makineleri, tasarım dosyalarını işlemek ve kesim yolları oluşturmak için LightBurn, AutoCA vb. gibi profesyonel lazer kesim kontrol yazılımı ve CAM yazılımı gerektirir ve DXF, SVG, AI (Adobe Illustrator), EPS, DWG, PDF, PLT vb. formatlarla uyumludur.
Lazer kesicinin lazer gücü, kesilecek malzemeye ve kalınlığına bağlıdır. Cihazınız için doğru gücü nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Kesme kalitesini etkileyebilecek kirlenmeyi önlemek için optikleri (odaklama aynası, reflektör) ve nozulu düzenli olarak temizleyin veya değiştirin.
Lazerin aşırı ısınmasını önlemek için soğutma sisteminin (su soğutmalı veya hava soğutmalı) çalışma durumunu kontrol ederek su sıcaklığının ve akış hızının normal olduğundan emin olun.
Hareket hassasiyetini sağlamak için kılavuz ray, vida ve diğer tahrik parçalarındaki kalıntıları temizleyin ve düzenli olarak yağlayın; toz alma sisteminin filtreleme cihazını kontrol edin ve kurum kalıntılarını zamanında temizleyin.
XT LASER'ın sac metal lazer kesim makinesi, görsel bir işletim arayüzü ve ayrıntılı bir kullanım kılavuzu ile donatılmıştır, bu nedenle acemi olsanız bile hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, kullanmadan önce güvenlik kılavuzunu okumanız veya çevrimiçi olarak profesyonel teknisyenlerimizle iletişime geçmeniz önerilir.
Teslim süresi, ekipman türüne ve müşterinin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak genellikle 4 ila 6 hafta arasındadır. Sipariş onaylandığı anda detaylı bir teslimat programı sunacağız ve zamanında teslimatı sağlamak için üretim ve nakliye boyunca iletişim halinde olacağız.
Phone:+86 13589060756
Bilgilerinizi gönderin, hesap yöneticiniz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
