
Sürdürülebilir üretim ve maksimum verimlilik için tasarlanmış yüksek hassasiyetli levha, boru ve entegre kesim sistemleri.
12000W-30000W
Tam Fonksiyonlu Kompozit Lazer Kesim Makinesi
Yapı Çeliği, Levha, Boru ve Eğimli Kesim

12000W-30000W | Structural Steel, Plate, Pipe, and Beveling
Steel profiles, plates, pipes, and beveling -a comprehensive,
one-stop solution for multi-functional processing of four types of materials.

Steel profiles, plates, pipes, and beveling -a comprehensive,one-stop solution for multi-functional processing of four types of materials.
Tam kapalı güvenlik koruyucu sac metal, ön ve arka çift güvenlik ışık perdeleri ile birleşerek, endişesiz üretim sağlar.

Tam kapalı güvenlik koruyucu sac metal, ön ve arka çift güvenlik ışık perdeleri ile birleşerek, endişesiz üretim sağlar.
Segmentli modüler yatak, fabrika düzeni ve sipariş türüne göre özelleştirilmiş kesim uzunluklarına olanak tanır, aynı zamanda kolay teslimatı sağlar ve müşteri yükünü azaltır.

Segmentli modüler yatak, fabrika düzeni ve sipariş türüne göre özelleştirilmiş kesim uzunluklarına olanak tanır, aynı zamanda kolay teslimatı sağlar ve müşteri yükünü azaltır.
Uzun stroklu Z ekseni tasarımı ile havacılık sınıfı alüminyum profilleri kesme özelliğine sahiptir, 1500 mm genişliğe ve 600 mm yüksekliğe kadar profilleri destekler; bu makine, kilitleme, delme, kesme ve eğimli kesim dahil tam işlev yelpazesi sunar.

Uzun stroklu Z ekseni tasarımı ile havacılık sınıfı alüminyum profilleri kesme özelliğine sahiptir, 1500 mm genişliğe ve 600 mm yüksekliğe kadar profilleri destekler; bu makine, kilitleme, delme, kesme ve eğimli kesim dahil tam işlev yelpazesi sunar.
Geniş portal tasarımı, serbestçe birleştirilebilir bağımsız bıçak masası ile işleme imkanı sağlar.
26000x3200 mm'ye kadar büyük panellerin işlenmesini sağlar. Çeşitli işleme araçları, her türlü siparişi yönetmek için mevcuttur,

Geniş portal tasarımı, serbestçe birleştirilebilen bağımsız bıçak masası ile 26000x3200 mm'ye kadar büyük panellerin işlenmesini sağlar. Her tür siparişi karşılamak için çeşitli işleme araçları mevcuttur.
Çok bölümli operasyon 125000 mm*2 bölüme ayrılmıştır, üç paralel
kesme/yükleme/boşaltma hatları, makineyi durdurmadan sürekli kesime olanak tanır.

The multi-section operation is divided into 125000mm*2 sections,with three parallel cutting/loading/unloading lines,allowing for continuous cutting without stopping the machine.
Çelik yapı atölyeleri, belediye boru hatları, kentsel inşaat, inşaat makineleri ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.
Çelik yapı atölyeleri, belediye boru hatları, kentsel inşaat, inşaat makineleri ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.

| HPC Series Technical Parameters and Configuration Table | |
| Temel Bilgiler | |
| Model | HPC32260 |
| Machining Area | 3250×26000mm |
| H-beams | 20a(200×100mm)-63c(630×180mm) |
| HW-beams (Wide Flange) | 200×200-500×500mm |
| HM-beams (Medium Flange) | 200×150-600×300mm |
| HN-beams (Narrow Flange) | 200×100-1500×600mm |
| Maksimum Profil Uzunluğu | 12500mm (Dual workstation) |
| Maximum Machining Plane (Length × Width) (Straight Cut) | 13000×3200mm (Dual workstation) |
| Machine Tool Dimensions (Length × Width × Height) | 35140×5420×3885mm |
| Machine Tool Weight | 14000kg (Excluding countertop) |
| Maksimum Bağlantı Hızı | 50m/min |
| Maksimum Bağlantı İvmelenmesi | 0.6G |
| Z-Ekseni Hareketi | 1160mm |
| Total Power | |
| Total power/current of the unit (with 30KW laser) | 135KW/260A |
| Total power/current of the unit (with 20KW laser) | 95KVA/180A |
| Total power/current of the unit (with 12KW laser) | 60KW/120A |
| Kesim Doğruluk Parametreleri | |
| XYZ Konumlama Hassasiyeti | ±0.25mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.1mm |
| Mekanik Konfigürasyon | |
| Yatak Yapısı | Segmented modular bed |
| Kiriş Yapısı | Steel crossbeam |
| Guide Rails | Xintian guide rails |
| Rack and Pinion | Xintian rack and pinion |
| Servo Motor ve Sürücü | VEICHI bus high-speed servo motor (X: 2KW, Y: 5.5KW, Z: 2KW) |
| Gear Reducer | Xintian reducer |
| Otomatik Yağlama Fonksiyonu | ● |
| Elektrik Konfigürasyonu | |
| Ana Elektrik Konfigürasyonu | ● Domestic Chint / International Siemens |
| Kontrol Sistemi + Kesim Başlığı | Baichu 9200-P (for plate cutting and profile beveling) Weishideng (for profiles) |
| Yerleşim Yazılımı | ● Profile nesting software |
| BCW Contour Scanner | ● Line laser scanning |
| Electrical Control Valves | ● Anwoch cutting air circuit (12000-30000W) (including nitrogen proportional valve) |
| Display Size | 24-inch |
| Akıllı Konfigürasyon | |
| Plate, Profile, Bevel, and Pipe Integrated into One System (Pipe Bevel Requires Separate Consultation) | ○ (System Differences) |
| Specialized Steel Section Process Database: R-angle, Bevel, Flange, Web, Aerial Cutting, Through-weld Holes, Interlocking, and Other Cutting Processes | ● |
| Intelligent Nesting Algorithm | ● |
| Low-pressure Auxiliary Gas Alarm Function | ● |
| Automatic Cutting Gas Pressure Regulation Function | ● |
| WIFI Fonksiyonu | ● |
| Yardımcı Konfigürasyon | |
| Xintian Su Soğutucu | Xintian water chiller (specification not allowed) |
| Toz Giderme Ekipmanı | ○ |
| Lazer | ● Raycus |
| Opsiyonel Konfigürasyon | |
| Xintian Hava Kompresörü | ○ Xintian air compressor (see auxiliary equipment selection table for details) |
| Xintian Voltage Stabilizer | ○ Xintian voltage stabilizer (see auxiliary equipment selection table for details) |
| Electrical Control Cabinet (With Air Conditioning) | ○ |
| Güvenlik Gözlükleri | ● (Overseas) / ○ (Domestic) |
| Steel Support Table | ○ |
| Cutting Workbench | ○ |
| Footplate and Expansion Bolts | ○ |
| Notes: ① "●" indicates standard configuration, "○" indicates optional configuration. ② The contents of this configuration table are for reference only. The actual configuration shall prevail. No further notice will be given if there are any changes. | |
Daha fazla sorunuz için lütfen bizimle iletişime geçin.
Fiber lazer kesim makineleri, paslanmaz çelik, karbon çelik, alüminyum, bakır, alaşımlı çelik, galvanizli sac, titanyum vb. dahil olmak üzere çoğu metal malzemeyi kesebilir. Sac işleme, mutfak eşyaları, havacılık, metal dolaplar, otomotiv parçaları, inşaat ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.
Lazer kesim teknolojisi, geleneksel kesim yöntemlerine (alevle kesim, plazma kesim, su jetiyle kesim gibi) göre önemli ve kapsamlı avantajlara sahiptir.
Yüksek hassasiyetli lazer kesim, dar kesim genişliği, pürüzsüz ve çapaksız, küçük ısıdan etkilenen bölge, ikincil taşlama ve parlatmaya gerek yok.
Temassız işleme, mekanik gerilim yok, takım aşınması veya malzeme deformasyonu önleniyor.
Fiber lazer kesim makineleri, tasarım dosyalarını işlemek ve kesim yolları oluşturmak için LightBurn, AutoCA vb. gibi profesyonel lazer kesim kontrol yazılımı ve CAM yazılımı gerektirir ve DXF, SVG, AI (Adobe Illustrator), EPS, DWG, PDF, PLT vb. formatlarla uyumludur.
Lazer kesicinin lazer gücü, kesilecek malzemeye ve kalınlığına bağlıdır. Cihazınız için doğru gücü nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Kesme kalitesini etkileyebilecek kirlenmeyi önlemek için optikleri (odaklama aynası, reflektör) ve nozulu düzenli olarak temizleyin veya değiştirin.
Lazerin aşırı ısınmasını önlemek için soğutma sisteminin (su soğutmalı veya hava soğutmalı) çalışma durumunu kontrol ederek su sıcaklığının ve akış hızının normal olduğundan emin olun.
Hareket hassasiyetini sağlamak için kılavuz ray, vida ve diğer tahrik parçalarındaki kalıntıları temizleyin ve düzenli olarak yağlayın; toz alma sisteminin filtreleme cihazını kontrol edin ve kurum kalıntılarını zamanında temizleyin.
XT LASER'ın sac metal lazer kesim makinesi, görsel bir işletim arayüzü ve ayrıntılı bir kullanım kılavuzu ile donatılmıştır, bu nedenle acemi olsanız bile hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, kullanmadan önce güvenlik kılavuzunu okumanız veya çevrimiçi olarak profesyonel teknisyenlerimizle iletişime geçmeniz önerilir.
Teslim süresi, ekipman türüne ve müşterinin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak genellikle 4 ila 6 hafta arasındadır. Sipariş onaylandığı anda detaylı bir teslimat programı sunacağız ve zamanında teslimatı sağlamak için üretim ve nakliye boyunca iletişim halinde olacağız.
Phone:+86 13589060756
Bilgilerinizi gönderin, hesap yöneticiniz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.
