E Serisi Açık Tip Değişim Tablalı Sac Lazer Kesim Makinesi
Yüksek mukavemet ve stabilite, akıllı ve verimli

Verimli üretim için doğdu
Bu model, açık tip yapı ve akıllı değişim tablası tasarımına sahiptir ve hem operasyonel kolaylık hem de sürekli çalışma yeteneği sunar. İster paslanmaz çelik, ister karbon çeliği, alüminyum veya galvanizli levhalar olsun, yüksek kaliteli kesim sağlar.
Ürün Özellikleri
- Karma fiş yapısı: dayanım artışı, daha kararlı kesim
- Akıllı değişim tablası: palet değişimi sadece 25 saniyede, verimlilik önemli ölçüde arttı
- Havacılık sınıfı alüminyum portal: hafif ve yüksek mukavemet, mukavemet artışı
- Yeni yanmaz ısı yalıtımı: Yüksek alümina kompozit malzeme, ısıya dayanıklı ve deforme olmayan, uzun kullanım ömrü
- Yüksek verimli toz ekstraksiyonu: geniş çaplı hava kanalı, güçlü duman tahliyesi

Product Specifications
| Temel Bilgiler | XT-E1530(2.1) |
| İşleme Boyutu | 1530X3050 |
| Tabla Yük Kapasitesi | ≤6kw(950kg)25mm ≤30kw(1800kg)50mm 40KW/60KW(3600kg)100mm |
| Makine Dış Boyutları | 8225*2260*2132 |
| Makine Ağırlığı (güce göre değişir) | 4400Kg(6KW) 4600Kg(12-30KW) 5600Kg(40KW/60KW) |
| En Hızlı Palet Değişim Süresi | 25 saniye |
| Maksimum senkron hız | 120m/min |
| Maksimum senkron ivme | 1.5G |
| Malzeme Geçiş Yüksekliği | 110mm |
| XYZ Konumlama Hassasiyeti | ±0,03 mm/m |
| Tekrarlı Konumlama Hassasiyeti | ±0,03 mm |
Hem kesim kalitesini hem de üretim verimliliğini sağlayan bir lazer kesim makinesi arıyorsanız, bu model dikkatinizi hak ediyor.
Yüksek hız, yüksek hassasiyet, yüksek kararlılık
İlgili öneriler
-
XTLaser THP Serisi burada! Sıfır artık + mikron hassasiyet + 5 yıl garanti, akıllı boru kesme yine yükseltildi.
0XTLaser THP Series zero-remnant precision tube cutter features true zero remnant, micron-level positioning accuracy, and 5-year warranty. 1G acceleration, 200r/min high speed, ±45° bevel integration, and 24/7 lights-out production. Ideal for kitch...
Ayrıntıları görüntüle -
XT LASER GA serisi malzeme depolama kutuları: sac işleme için insansız çözümler!
1393Bu süreç, son manuel adımı tamamen ortadan kaldırarak sac işleme üretiminin tamamen otomatikleştirilmesini sağlıyor!
Ayrıntıları görüntüle -
Open-Type Single-Platform Sheet Metal Laser Cutting Machine – H-Series
0Open-type laser cutting machine, single-platform sheet cutting, H1530 laser cutting machine, 90m/min cutting speed, ±0.03mm precision, full-chain automated laser cutting, high cost-performance cutting equipment, advertising signage cutting machine...
Ayrıntıları görüntüle -
Verimli Kesim, Üretim Sıçraması – XT-GPX Serisi Metal Lazer Kesim Makinesi
0XT-GPX high-speed laser cutter is designed for efficient small-to-medium sheet processing. Features dual-pallet exchange, high rigidity, lightweight gantry, and precise cutting. Ideal for mass production and prototyping. Boost your productivity wi...
Ayrıntıları görüntüle
XT LASER
